Predstavenia

Sobášny list

„Sobášny list“ je z prostredia obyčajnej židovskej rodiny, ktorá odišla z Kibucu niekedy v druhej polovici 20.storočia. Muž pracuje a je hrdý na to, že zarába dostatočne na to, aby jeho manželka nemusela pracovať. Tak sa to patrí. Majú dcéru súcu na vydaj. Má nápadníka, mamičkinho synáčika.

Viac
Komédia Aktuálne

Pozvánka

Komédia v trojke. Ženatý, šťastný, zaľúbený, bohatý. . . ale neverný. . .

Viac
Komédia Aktuálne

Milenec

Brilantná komédia svetoznámeho amerického autora Neila Simona. V hlavnej úlohe Martin Mňahončák.

Viac
Komédia Aktuálne

Frida

Životný príbeh legendárnej mexickej maliarky Fridy Kahlo je plný vášne, lásky, humoru, podmanivej hudby a tanca. Prežite ho s nami na vlastnej koži.

Viac
Muzikál Aktuálne

Šialené nožničky

Skvelá kriminálna komédia, v ktorej jedno z hlavných slov na priebeh a smerovanie deja má interaktívny zástoj samotných divákov predstavenia.

Viac
Komédia Aktuálne

Mandarínková izba

Komédia plná francúzskeho espritu a šarmu ponúka zaujímavé príbehy ľudí vo vtipných, krátkych jednoaktovkách s prekvapivým, niekedy priam detektívnym záverom.

Viac
Komédia Aktuálne

Podfuk

Hudobná komédia PODFUK veselým spôsobom odhaľuje nedostatky ľudských charakterov a bravúrne kľučkovanie lásky medzi pravdou a klamstvom…

Viac
Komédia Aktuálne

Sylvia Miláčik

Muža v strednom veku zmení náhodné stretnutie so Sylviou, nespútanou, rozpustilou bytosťou, ktorej šarmu a mladosti sa nedá nepodľahnúť .

Viac
Komédia Aktuálne

Lordi

Škandalózna komédia s hviezdnym obsadením. Hlavné postavy tejto salónnej, ľahko škandálnej komédie sú traja „roztopašní“ lordi, ktorí tajne hrajú hru s jasnými, i keď trochu pochybnými pravidlami.

Viac
Komédia Aktuálne

Třináct u stolu – VYPREDANÉ

Manželé Madeleine a Antoine Villardierovi ve svém domě chystají slavnostní večeři pro vybranou společnost. Madeleine je pověrčivá a zoufale se snaží zabránit hrozícímu počtu třinácti hostů u stolu.

Viac
Komédia Aktuálne

SKLENĚNÝ ZVĚŘINEC- Zrušené

S humorem i dojetím a s tou největší upřímností líčí autor život opuštěné matky, která svou láskou a touhou udělat své děti co možná nejšťastnějšími, nadělá v rodině velikou paseku. Tento příběh je o nás, je to zrcadlo nastavené do našich směšných rodinných kotrmelců. Z lásky se totiž udělají ty nejkrásnější i ty nejhorší věci. Simona Stašová, Jaromír Nosek / Filip Cíl, Andrea Daňková / Kamila Trnková, Zdeněk Piškula / Adam Vacula / Petr Kult

Viac
Komédia Aktuálne

Ešte raz, ale lepšie

V manželstve úspešného spisovateľa, ktoré stojí na pokraji rozvodu, dochádza pri výmene názorov k úrazu a nešťastnému pádu, pri ktorom Thomas (Marko Igonda) stráca vedomie a dostáva sa do kómy. Po prebratí z kómy za vracia do veku 20 rokov, všetko ostatné, vrátane problémov v jeho manželstve, sa mu z pamäti vymazalo… Dá sa takto začať odznova? Účinkujú : Marko Igonda, Aniko Vargová, Kristína Greppelová, Gregor Hološka / alt. Martin Mňahončák Autor: Michael Engler Réžia : Martin Mňahončák

Viac
Komédia

Už ti nikdy nenaletím

Pri dverách zvoní zvonček. Za nimi stojí bývalý manžel, zvodca a sukničkár, starnúci “seladón” Josema, ktorý si zakladá na svojej atraktívnosti a úspechu u žien.

Viac
Komédia

FRAGILE

Tešíme sa, že táto úspešná a cappella skupina bude v rámci svojho Bratislavského turné Bratislava Narcis Tour 2020 vystupovať v exkluzívnom spojení so Slovenskou kapelou CIMBAL Brothers.

Viac
Koncert

Scény z manželského života

Divadelní adaptace slavného filmu inspirovaného skutečností sleduje jednotlivé fáze partnerského vztahu, od prvotního okouzlení až po neshody vrcholící brutální rvačkou.

Viac
Komédia

Když se zhasne

Mrazivá komedie, která knockoutuje vaše bránice…

Viac
Komédia

Příbuzné si nevybíráme

Na rodinnej oslave sa stretnú traja bratia podnikateľ Francky, zubár David a advokát Yvan so svojimi manželkami. Švagrinky k sebe nemajú najbližší vzťah a svojich mužov držia na krátko…

Viac
Komédia

Filumena Marturano

Manželstvo po taliansky, s dojatím a komikou. Čo všetko musí podstúpiť prostá žena, aby dostala k oltáru zhýralého boháča a pre svojich synov zabezpečila rodinu.

Viac
Komédia

Penzion Ponorka

Francúzska komédia nás zavedie na juh Francúzska, kde vo vile na pobreží trávi leto filmový režisér so svojou milenkou, ktorej manžel je večne neprítomný kapitán ponorky.

Viac
Komédia

Pánská šatna

Nepremeškajte jedinečnú príležitosť nakuknúť kľúčovou dierkou do panskej šatne známych hercov.

Viac
Komédia

Zamilovaný sukničkář

Pikantná komédia s milostnými zápletkami, prekvapivým koncom a množstvom komediálnych situácií. (neplatia zľavové kupóny)

Viac
Komédia

Osm eur na hodinu

Osm eur na hodinu je zběsilá komedie o sobectví i štědrosti.

Viac
Komédia Aktuálne

Veletoč

Herecká legenda Iva Janžurová přichází se svou autorskou komedií, napsanou na námět další oblíbené herečky Jany Paulové.

Viac
Komédia

Tribute to Paco de Lucia

Nikto neznamenal viac pre flamenco ako Francisco Sánchez Gómez, známy po celom svete ako Paco de Lucía.

Viac
Koncert

ABBA Slovakia – Valentínsky koncert

Zaspievajte si s najlepšou slovenskou revivalovou kapelou ABBA SLOVAKIA. Vyše 2 hodinový koncert hitov ako Super Trouper, Chiquita, Money Money Money, The Winner Takes It All, I have A Dream, Our Last Summer, Dancing Queen, Mamma Mia, Thank You For The Music a ďalšie.

Viac
Koncert

Halina Pawlowská – Manuál zralej ženy

„Prvá dáma talk show“ Halina Pawlowská prichádza exkluzívne do Bratislavského hudobného divadla Teatro Wüstenrot so svojou novou divadelnou talk show Manuál zralej ženy.

Viac
Komédia Aktuálne

Caveman

“Obhajoba jaskynného muža“, ktorú napísal a na javisku sám uvádza Rob Becker, predstavuje humorné premýšľanie o rozdieloch medzi mužmi a ženami a o tom, ako tieto rozdiely vyvolávajú často nedorozumenie.

Viac
Komédia

Vím, že víš, že vím

Súkromný detektív si popletie sledovanú osobu a namiesto manželky prominentného politika, začne sledovať obyčajnú rodinu.

Viac
Komédia

Drahá legrace

Situačná komédia s legendárnou autorovou postavou Francoise Pignona.

Viac
Komédia

Dva nahatý chlapi

Bláznivá komédia kontroverzného francúzskeho autora, ktorá v súčasnej dobe slávi v Paríži veľké úspechy.

Viac
Komédia

Manželský poker

Manželia Belmannovi sa večer stretávajú vo svojej vile a Jacqueline Bernardovi otvorene vyjadrí svoje podozrenia o jeho nevere…

Viac
Komédia

Beatles solo years – The Backwards

Najlepšia Beatles show na svete – The Backwards! Prídte zažiť úžasnú atmosféru a vypočuť si nestarnúce hity jednej z najlegendárnejších skupín na svete.

Viac
Koncert Aktuálne

Vězeň na druhé avenue

Aké to je, keď sa vám všetko vymyká z rúk. Štrnáste poschodie, výťah nejde, voda netečie, odpadky smrdia, vonku teplo k odpadnutiu, v byte zima, susedia organizujú večierky až do noci a zlodeji práve vykradli na čo prišli.

Viac
Komédia

Bosé nohy v parku

MEZI NOVOMANŽELY TO ZKRÁTKA SPRÁVNĚ JISKŘÍ, AŤ UŽ SE HÁDAJÍ ČI MILUJÍ

Viac
Komédia Aktuálne

Pro tebe cokoliv

Materinská láska nemá žiadne hranice. Takže keď si vaša milovaná dcéra zmyslí, že sa chce stať humanitárnou pracovníčkou v Afrike, čo urobíte? Samozrejme ju podporíte, pretože pre ňu by ste spravili čokoľvek!

Viac
Komédia

Miláček Anna

Komédia Marca Camolettiho v réžii Zdenka Tyca

Viac
Komédia

Beatles Valentín – The Backwards

Hudobná skupina THE BACKWARDS prináša na Slovensko jedinečnú hudobnú show BEATLES VALENTÍN – THE BACKWARDS.

Viac
Koncert Aktuálne

Ivo Jahelka a Miroslav Paleček – dvojkoncert

Po dlhej odmlke vystúpia na bratislavskom koncerte v Teatro Wüstenrot pesničkári IVO JAHELKA a MIROSLAV PALEČEK a predstavia svoje vlastné najznámejšie piesne ako aj spoločnú tvorbu

Viac
Koncert