Predstavenia

Frida

Životný príbeh legendárnej mexickej maliarky Fridy Kahlo je plný vášne, lásky, humoru, podmanivej hudby a tanca. Prežite ho s nami na vlastnej koži.

Viac
Muzikál Aktuálne

Šialené nožničky

Skvelá kriminálna komédia, v ktorej jedno z hlavných slov na priebeh a smerovanie deja má interaktívny zástoj samotných divákov predstavenia.

Viac
Komédia Aktuálne

Mandarínková izba

Komédia plná francúzskeho espritu a šarmu ponúka zaujímavé príbehy ľudí vo vtipných, krátkych jednoaktovkách s prekvapivým, niekedy priam detektívnym záverom.

Viac
Komédia Aktuálne

Podfuk

Hudobná komédia PODFUK veselým spôsobom odhaľuje nedostatky ľudských charakterov a bravúrne kľučkovanie lásky medzi pravdou a klamstvom…

Viac
Komédia Aktuálne

Lordi

Škandalózna komédia s hviezdnym obsadením. Hlavné postavy tejto salónnej, ľahko škandálnej komédie sú traja „roztopašní“ lordi, ktorí tajne hrajú hru s jasnými, i keď trochu pochybnými pravidlami.

Viac
Komédia Aktuálne

Hľadá sa nový manžel

Komédia prevlekov plná originálnych nápadov a gagov pobaví a rozosmeje divákov každej generácie

Viac
Komédia Aktuálne

Minipárty

Voľné pokračovanie úspešného divadelného programu Všechnopartička.

Viac
Komédia Aktuálne

Halina Pawlowská

„Prvá dáma talk show“ Halina Pawlowská prichádza exkluzívne do bratislavského hudobného divadla Teatro Wüstenrot so svojou divadelnou show BANÁNOVÁ VEĽRYBA.

Viac
Komédia Aktuálne

Caveman

“Obhajoba jaskynného muža“, ktorú napísal a na javisku sám uvádza Rob Becker, predstavuje humorné premýšľanie o rozdieloch medzi mužmi a ženami a o tom, ako tieto rozdiely vyvolávajú často nedorozumenie.

Viac
Komédia Aktuálne

Pro tebe cokoliv

Materinská láska nemá žiadne hranice. Takže keď si vaša milovaná dcéra zmyslí, že sa chce stať humanitárnou pracovníčkou v Afrike, čo urobíte? Samozrejme ju podporíte, pretože pre ňu by ste spravili čokoľvek!

Viac
Komédia Aktuálne

Miláček Anna

Komédia Marca Camolettiho v réžii Zdenka Tyca

Viac
Komédia Aktuálne

Dalibor Janda so skupinou Prototyp

Dalibor Janda, spevák s typicky „zachrípnutým“ hlasom, počas svojej kariéry odohral viac ako 4000 koncertov a stále pribúdajú ďalšie.

Viac
Koncert Aktuálne

Fahrenheit 451

Anglické divadlo. Autor: Ray Bradbury

Viac
študentské Aktuálne

Apropo

Najobľúbenejší humoristický rozhlasový mesačník 90-tych rokov sa vracia.

Viac
Komédia Aktuálne